mBank účet mKonto s 5,5 % AKCE

Konto s vysokým úrokem 5,5 %

mBank

Účet, na němž peníze přibývají, nikoliv ubývají – mKonto od mBank. Nyní s vysokým úrokem k nově založenému účtu.

 • Bezplatné vedení, správa účtu, bez zbytečných poplatků tradičně od roku 2007 (od vstupu mBank do ČR)
 • Výhodný úrok na spoření 5,5 % do limitu 800 000 Kč (spořicí účet mSpoření, který je součástí mKonta)

Lepší nabídka tu dlouho nebyla. mKonto je běžný účet pro denní potřebu a zároveň „vstupní brána“ k nabídce dalších spořicích a jiných produktů a služeb mBank. Klient po založení mKonta může jednoduše zřizovat a využívat všechny služby a produkty banky. Především mSpoření s vysokou úrokovou sazbou.

Založení, zrušení i správa je, samozřejmě, bez poplatků. Neplatíte ani za příchozí či odchozí platby, inkasa, trvalé příkazy a další. Nad svými penězi máte neustálou kontrolu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

 Založit mkonto 

Pojďte k bance, která vám zaplatí za otevření a používání účtu + přidá skvělý úrok k tomu. Účet i spoření je samozřejmě zdarma a bez zbytečných poplatků.

 

mKontu přidali úrok 5,5 % p.a.

Úrok4,5 % u mSpoření mKontaHledáte osobní účet bez zbytečných poplatků za vedení a zároveň spoření s vysokým úrokem?

Součástí mkonta je i spořicí část (spořicí účet) mSpoření, která pomáhá zhodnocovat každou vloženou korunu. A to vysokým úrokem.

 

Založte si mKonto a získáte:

 • založení a vedení účtu zdarma;
 • platební kartu Svět a výhodnější platby v cizí měně;
 • zvýhodněný úrok u přidruženého spořicího mSpoření;
 • výběry kartou zdarma z jakéhokoli bankomatu v ČR i zahraničí;
 • samozřejmostí je Apple Pay i Google Pay.

Založit mKonto s bonusem 1500 Kč

 

Jak získáte úrok 5,5 % p. a.?

 1. Vyplňte žádost o založení nového účtu mKonto.
 2. Po založení následné aktivaci účtu si budete moci založit v rámci internetového bankovnictví i spoření s výhodným úročením.

 

Proč mSpoření?

mSpoření je chytrá funkce běžného účtu mKonto. Umožní vám šetřit jednoduše a bez námahy – s každou vaší platbou se automaticky odkládá stranou drobná částka z vašeho běžného účtu na mSpoření.

Spořte jednoduše na vše, co by vám v životě udělalo radost. S mSpořením máte možnost:

 • odkládat současně až na 8 spořicích cílů (takzvaně do obálek – např. „na auto“, „na byt“ nebo „na dovolenou“),
 • stanovit cílovou sumu a termín, dokdy se bude na daný cíl odkládat,
 • pojmenovat spořicí cíl a označit ho vlastním obrázkem,
 • a v neposlední řadě vše úročit vysokým zhodnocením.

 

mBank = přes 703 000 klientů v ČR a více jak 6 milionu klientů v Evropě!

Vybrané výhody mKONTA

 

 • bezplatný přístup ke kontu pomocí internetu a telefonu
 • výhodný úrok u mSpoření, které je součástí mKonta
 • kreditní zůstatek maximálně do 10 000 Kč v akci „Lepší úrok k mKontu pro děti/mKontu #navlastnitriko“ je úročen pro majitele účtu
 • dostanete 1000 Kč za založení
 • založení a správa účtu zdarma
 • embosovaná platební karta Visa zdarma
 • tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu zdarma
 • odchozí i příchozí platby zdarma
 • možnost nastavení trvalých příkazů a šablon plateb zdarma
 • inkaso i SIPO zdarma
 • to vše bez limitů na tok peněz – tato nabídka platí jednoduše pro všechny

 

mKonto 1. místo v žebříčku osobních účtů

Jak spořit u mBank?

Nadprůměrné úročení můžete získat se spořicími účtem eMax Plus, který je vázán k mKontu. Další variantou je pravidelné spoření mSpoření s vysokým úrokem či mVklad s fixací vložené částky, který ale nyní dosazuje zhodnocení minimálního. Zhodnocení nabízí také dětské účty od mBank, ale pouze do 10 tisíc zůstatku..

 

mKonto nabízí možnosti spoření…
eMax Plus  % p.a.
mSpoření  % p.a.
mVklad % p.a.

Po založení mKonta (který je takovým vstupním klíčem ke službám banky) si jednoduše můžete zřizovat služby, která chcete. Vše zdarma a z pohodlí domova.

Jak spravovat účet a služby mBank?

Přístup k bankovnictví a službám mBank je možné přes:

 • internetové bankovnictví
 • aplikace pro mobilní telefony a tablety
 • telefonní bankovnictví
 • pobočky
 • poštu

Proč mBank?

 • Prakticky bez poplatkové bankovnictví
 • Jedna z nejlépe hodnocených a oceňovaných bank
 • Velká otevřenost vůči klientům

Jaké služby a účty mBank nabízí?

Osobní finance

 • mKonto, eMax Plus, mSpoření, mHypotéka, mPůjčka, mKreditka, mKarta Svět

Firemní finance

 • mKonto business, eMax business, mPeníze

mKONTO 

mKarta svět k mKonto od mBank zdarmaVýjmečný bankovní účet, na který Češi čekali velmi dlouho. Přináší založení  a správu účtu zdarma, nulové poplatky za příchozí a odchozí platby, bezpečné a jednoduše ovladatelné internetové bankovnictví. Mbank odstartovala jako 1. opravdu bezpoplatková banka éru bezplatného bankovnictví v ČR.

Zdarma výborná karta mKarta Svět s výběry zdarma (nad 1500 Kč) v České republice a zahraničí.

Účet zdarma – pro všechny bez rozdílu

Ověřte si naši nabídku – nic vás to nestojí. Otevření, správa i zrušení účtu jsou zdarma, bez jakýchkoliv dalších podmínek. Nemusíte mít pravidelné vklady, nezáleží na výšce zůstatku. mKONTO je zdarma pro všechny. Nejde o jednorázovou akční nabídku: je to základ našeho obchodního modelu.

Internetové bankovnictví a mLinka: rychle, bezpečně a zdarma

Počítač, mobilní telefon, bankomaty – to je naše odpověď na fronty na pobočkách, pracovní hodiny, státní svátky. Naše systémy připisují peníze na vaše mKONTO okamžitě, platba zaslaná z jiného mBank účtu se objeví na vašem kontě za pár sekund. Díky vzdálenému přístupu přes internetové bankovnictví a mLinku můžete kdykoliv zjistit aktuální stav vašeho účtu. Je příjemné být první osobou ve firmě, která ví, že už došla výplata. Na mLince můžete provádět veškeré operace v pracovní dny od 7 do 22 hodin. Základní informace (např. aktuální zůstatek) získáte také prostým odesláním SMS zprávy.

Platební mKarta Svět

K mKONTU získáte zdarma také platební kartu MasterCard – čipovou a embossovanou. Můžete ji používat bez obav ze skrytých poplatků: bezhotovostní transakce v obchodech i na internetu jsou zdarma, bez skrytých poplatků či účtovaných položek. Neplatíte ani za správu karty. Dodatková karta – překvapivě také zdarma!

Poplatek za příchozí platbu – co to je?

Původně se tato položka neměla ani objevit v ceníku mBank – natolik je považována za absurdní. U mBank se za příchozí platby neplatí, resp. neplatí se ani za prováděné platební příkazy. Ať už posíláte peníze v rámci mBank nebo na účet do jiné banky, neplatíte ani korunu. Práci s internetovým bankovnictvím vám usnadní možnost definovat až 50 šablon plateb. Platební příkazy lze také nastavit s budoucím datem uskutečnění.

Zapomeňte na fronty a otevírací doby

Otevřít účet nikdy nebylo snažší. Založte jej on-line! O všechno ostatní se postará mBank. Jsme jediná banka v ČR, která vám smlouvu o založení účtu doručí k podpisu až domů nebo do práce či jinám. Prostě kam budete chtít.

Nenechte se limitovat

Může mít spoluvlastníka – majiteli účtu mohou být dvě plnoleté osoby bez ohledu na příbuzenství. Je také možné ustavit disponenta, který bude mít nastavená práva k účtu ve stupni, pro jaký se rozhodnete. Karetní limity si nastavíte podle sebe a můžete je kdykoliv měnit – s okamžitou účinností.

Pohodlí a bezpečí silné finanční skupiny

Nabízíme vám zázemí a jistotu tradiční mezinárodní finanční skupiny Commerzbank, druhé největší banky v Německu, s pobočkami po celém světě. Obchodní model mBank se neustále vyvíjí: do ČR přinášíme služby, které za posledních sedm let přilákaly téměř 2 miliony spokojených Klientů. mBank je obchodní značkou evropské banky mBank SA, která je součástí německé skupiny Commerzbank, jedné z vedoucích finančních institucí v Evropě.

Mobilní aplikace a Moje výdaje od mBank

Mobilní aplikace pro operační systémy Android nebo Apple je samozřejmostí. Pokud některý z těchto systému ve svém zařízení nemáte a nebo aplikaci nechcete používat, nevadí. Můžete se do bankovnictví přihlásit přes speciální mobilní stránky.

Internetové bankovnictví mBanky

Moderní funkce a vzhled, připravila banka pro své klienty. Klienti tak mají své finance pod kontrolou a mohou provádět správu svých účtu a finančních služeb 24 hodin denně po celý rok.
Přejít nahoru