Raiffeisenbank (RB) účet s 5 % + bonus 3000 Kč

Raiffeisenbank bankovní účet bez poplatků zdarma + bonus + vysoké úročení na spořicím účtu

RB účet se spořením = bonus až 3000 Kč + vysoký úrok

Chytrý účet od RaiffeisenbankChytrý účet od Raiffeisenbank je jednoduchý a flexibilní účet pro každodenní použití. Tento účet je bez poplatků za vedení, výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí, a jeho součástí může být také kreditní karta.

Pokud rádi spoříte, určitě vás potěší vysoké úročení vašich peněz. Na konci každého měsíce tak můžete mít více, než na jeho začátku.

 • Účet bez zbytečných poplatků a okamžité platby zdarma
 • Vysoký úrok 5 % ročně
 • Bonusová odměna 1000 Kč k novému účtužádost zde
 • Speciální slevy a výhody při placení kartou v tisících obchodech

 

K účtu je navíc možné získat také aplikaci pro správu financí, která vám umožní lépe sledovat a plánovat váš rozpočet. Je to vhodná volba pro osoby, které hledají jednoduchý a levný způsob, jak spravovat své finanční záležitosti.

Sazba 5 % p. a. (0,1 % p. a. základní sazba, 4,9 % p. a. bonusová sazba při plnění aktivity tzn. alespoň 3 transakce kartou). Původní spořicí účet (HIT PLUS) se nyní nazývá Bonusový spořicí účet.

Speciální výhody při placení debetní nebo kreditní kartou. S programem RB klub můžete ušetřit až 30 % a nakupovat se slevou můžete na více než 1 900 místech.

Raiffeisenbank - vedení účtu zdarma a výběry z bankomatů bez poplatků po celém světě

 

Pravidla akce

 1. Založte si účet.
 2. Po dobu 6 měsíců máte možnost získat 500 Kč měsíčně jako odměnu za aktivní využívání účtu. Tzn. proveďte každý měsíc minimálně 3 platby kartou online nebo v kamenném obchodě (platby musí být v daném měsíci i zaúčtovány.)
 3. Splnění aktivity je sledováno prvních 6 měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet sjednán. Můžete tak získat maximálně 6 x 500 Kč.
 4. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do 15. dne měsíce za měsíc předchozí.
 5. Akce platí do odvolání od 1. 1. 2024.

Chci účet s bonusem (RB) - založit

 

Ceník

Nic neplatíte za zřízení účtu ani za jeho vedení. Všechny standardní služby jsou bez poplatků. A peníze kdykoliv k dispozici.

Zřízení, vedení a zrušení účtu 0 Kč
Výběry z bankomatů v ČR a všude na světě 0 Kč
Příchozí i odchozí platby 0 Kč
Spořicí účet Bonusový účet (dříve HIT PLUS) s výhodným úrokem 0 Kč

 

Z hlavních výhod účtu od Raiffeisenbank:

 • Bezplatné vedení účtu: Tento účet je bez poplatků za vedení, takže si můžete ušetřit peníze, které byste jinak platili bankám za správu účtu.
 • Pobočky najdete po celé ČR: Hustá a dostupná síť poboček po celé ČR i velké části Evropy ze skupiny Raiffeisen.
 • Bezplatné výběry ze všech bankomatů: S tímto účtem můžete vybírat peníze zdarma ze všech bankomatů v České republice i zahraničí, což je velká výhoda pro osoby, které často cestují.
 • Zdarma kreditní karta: S chytrým účtem od Raiffeisenbank získáte zdarma kreditní kartu, kterou můžete používat pro placení na internetu a v obchodech po celém světě.
 • Aplikace pro správu financí: K účtu je navíc k dispozici aplikace pro správu financí, která vám umožní lépe sledovat a plánovat váš rozpočet.
 • Výhodné úrokové sazby: Raiffeisenbank nabízí výhodné úrokové sazby pro vklady na účtu a také pro půjčky.
 • Možnost vedení účtu v cizí měně: Chytrý účet od Raiffeisenbank umožňuje vedení účtu v cizí měně, což může být výhodné pro osoby, které často cestují nebo pracují v zahraničí.

Mobilní aplikace RB

 

Mobilní aplikace Raiffeisenbank umožňuje klientům banky rychle a pohodlně spravovat své finanční záležitosti přes mobilní telefon nebo tablet. Díky této aplikaci můžete například:

Mobilní aplikace RB - Raiffeisenbank

Zobrazit a stahovat výpisy z účtu

Aplikace umožňuje zobrazit výpisy z všech účtů, které máte u Raiffeisenbank, a také je stáhnout do počítače nebo jiného zařízení.

Platit kartou nebo převodem přes mobilní telefon 

Aplikace vám umožňuje platit kartou nebo převodem přes mobilní telefon, takže nemusíte nosit s sebou peněženku nebo výpisy z účtu.

Blokovat a obnovovat kartu v případě ztráty nebo krádeže

Pokud ztratíte nebo vám ukradnou kartu, můžete ji přes aplikaci okamžitě blokovat a zamezit tak neoprávněnému používání. Pokud se karta najde nebo vám banka vystaví novou, můžete ji zase přes aplikaci obnovit.

Vyřizovat požadavky na úvěr nebo hypotéku

Aplikace vám umožňuje vyřizovat požadavky na úvěr nebo hypotéku, takže nemusíte chodit osobně do banky nebo kontaktovat operátora.

Získávat přehled o svých financích a plánovat rozpočet

Aplikace vám umožňuje získat přehled o svých financích a plánovat rozpočet, takže můžete lépe kontrolovat, kam přesně utrácíte peníze.

Nastavovat upozornění na příchozí platby nebo výběry

Aplikace vám umožňuje nastavit upozornění na příchozí platby nebo výběry, takže budete vždy vědět, co se děje.

Získávat přístup k různým finančním službám a produktům banky

Přes mobilní aplikaci můžete získat přístup k širokému spektru finančních služeb a produktů, které Raiffeisenbank nabízí. Například můžete získat informace o aktuálních úrokových sazbách nebo o možnostech úvěrů a půjček.

Kontaktovat banku

Aplikace vám umožňuje snadno kontaktovat banku přes chat nebo telefon, pokud potřebujete poradit s něčím nebo máte nějaký problém.

Používat biometrickou autentizaci

Aplikace umožňuje používat biometrickou autentizaci, tedy přihlašování pomocí otisku prstu nebo rozpoznávání obličeje, což je rychlejší a bezpečnější způsob přihlášení než zadávání hesla.

Přístup k dalším službám

Aplikace může nabízet také přístup k dalším službám, jako je například správa pojištění nebo investic. To se může lišit v závislosti na zemi nebo na konkrétních produktech a službách, které banka nabízí.

 

Mobilní aplikace Raiffeisenbank je k dispozici zdarma pro stažení na App Store nebo Google Play. Pro její použití je třeba mít účet u Raiffeisenbank a zaregistrovat se do aplikace.

Raiffeisenbank je přední česká banka, která poskytuje širokou škálu finančních služeb pro jednotlivce i podnikatele. Mezi její největší přednosti patří pohodlné a snadno použitelné internetové a mobilní aplikace, které umožňují klientům snadno spravovat své finance a využívat různé služby banky. K dispozici je také široká síť poboček po celé České republice, kde jsou klienti vždy vítáni a mohou získat odborné poradenství.

Raiffeisenbank navíc nabízí vysoké úrokové sazby a ceny za bankovní služby, což je pro mnoho klientů důležitým faktorem při výběru banky. Banka také spolupracuje s řadou partnerských společností, díky čemuž mohou její klienti využívat řadu zajímavých slev a výhod (tzv. RB Klub, který je součástí platebních karet)

Celkově lze Raiffeisenbank hodnotit jako spolehlivou a profesionální banku, která poskytuje kvalitní služby a příznivé podmínky pro své klienty. Doporučujeme ji pro ty, kteří hledají spolehlivou a kvalitní banku s širokou škálou služeb.

 

O Raiffeisenbank

Raiffeisenbank je finanční instituce se sídlem v České republice, která nabízí širokou škálu bankovních a finančních produktů a služeb jednotlivcům, podnikům a korporátním klientům. Je součástí bankovní skupiny Raiffeisen, která je jednou z předních bankovních skupin ve střední a východní Evropě.

Raiffeisenbank má po celé České republice síť poboček a bankomatů a také platformu online bankovnictví, která zákazníkům umožňuje vzdálený přístup k účtu a správu financí. Banka je známá svým vysoce kvalitním zákaznickým servisem a závazkem k inovacím a udržitelnosti.

 

Přejít nahoru